O kancelarii

Korzystając z porad prawnych warto zapoznać się z profilem Kancelarii Adwokackiej lub też samego adwokata, do którego pragną skierować Państwo swoje zapytanie. Pozwoli to poznać doświadczenie danej Kancelarii Prawnej zdobyte w trakcie prowadzenia spraw o konkretnym profilu.

Mecenas Aleksander Domek jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studia ukończył z wyróżnieniem w 2007 roku. Po zakończonej sukcesem aplikacji, uzyskał wpis na listę adwokatów. W trakcie odbywania aplikacji został finalistą ogólnopolskiego konkursu krasomówczego organizowanego przez Naczelną Radę Adwokacką. Obecnie jest członkiem Bydgoskiej Izby Adwokackiej i prowadzi Kancelarię w Bydgoszczy.

Mecenas Domek podejmuje się prowadzenia spraw związanych z prawem karnym i prawem wykroczeń. Jego szczególnym zainteresowaniem cieszą się również sprawy z zakresu prawa pracy. W ramach prowadzonej praktyki zawodowej adwokat Domek dużą uwagę poświęca sprawom z zakresu prawa rodzinnego, w tym sprawom rozwodowym. Kancelaria prowadzi ponadto sprawy o charakterze cywilnym (w tym spadkowe) i handlowym. Swoje usługi świadczy zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Skontaktuj się

JEŚLI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ POMOCY PRAWNEJ LUB JESTEŚ ZAINTERESOWANY DŁUGOTRWAŁĄ WSPÓŁPRACĄ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ +48 794 326 888

lub

NAPISZ